Ik vergelijk… Lavendelkleuren van Essence en Catrice

On 2 July 2011

Tijd voor een vergelijking. Of nou ja, vergelijking.. Tijd voor een dupe, want ik heb twee bijna identieke nagellak gevonden. Benieuwd welke ik bedoel? Kijk snel verder!

Ik heb eergisteren van mijn vriend heel wat leuke dingetjes gekregen (je ziet ze snel op m’n blog!), waaronder een nagellakje van Essence. Ik vond de nagellak ergens al heel erg lijken op een ander lakje die ik heb. Maar toch is het een mooi kleurtje. Het lakje komt uit de Multi Dimension collectie en heet 72 Found My Love. Toepasselijke naam als je ‘t mij vraagt. :) Hihi.

Het lakje bleek veel (heel veel zelfs) weg te hebben van een Catrice nagellak. De nagellak komt uit de limited edition Enter Wonderland. Als je geluk hebt kan je ‘m nog vinden bij het Kruidvat, aangezien die afgelopen maand juni in de schappen lag. Ik heb ‘t over C02 Lavenderlicious. Deze nagellak heb ik al geswatched, maar hier nogmaals een foto.

Als je beide foto’s zo vergelijkt lijken de lakjes geen dupes van elkaar. Maar daar is een reden voor. Lichtval bijvoorbeeld, en het feit dat ik Essence’s nagellak op mijn linkerhand heb aangebracht en Catrice’s nagellak op mijn rechterhand.

Catrice C02 Lavenderlicous (limited edition Enter Wonderland) en Essence 72 Found My Love (Multi Dimension collectie)

Catrice C02 Lavenderlicous (limited edition Enter Wonderland) en Essence 72 Found My Love (Multi Dimension collectie)

Zo lijken de nagellakjes al veel meer op elkaar. Maar om het nog beter te laten zien heb ik nog een foto van beide handen naast elkaar. Zo zie je dat de nagellak echt op elkaar lijkt. Ik zie in ieder geval geen verschil. Beide lavendel. Beide mooi.

De lavendelkleuren van Essence (links) en Catrice (rechts)

Ik vind het een hele mooie kleur. Lekker zomers. Maar welke is nou beter? Die van Essence of van Catrice? Ik vind die van Catrice wat beter lakken. Het kwastje werkt wat fijner. Maar nadeel van Catrice’s lakje: het is uit een limited edition. Dus niet meer verkrijgbaar. De lavendelkleurige nagellak van Essence zit volgens mij vast in het assortiment. Dus gewoon te koop.

De nagellak dekt beide goed in twee laagjes. Houdbaarheid heb ik niet getest, dus daar kan ik niets over zeggen. In zijn algemeenheid weet ik wel dat Catrice nagellak wat langer en beter blijft zitten dan Essence nagellak. Maar dit kan uiteraard bij elke nagellak weer verschillen. En het hangt natuurlijk ook samen met wat je allemaal doet. Zet je een Ikea kast of bed in elkaar, ja dan is de kans eenmaal wat groter dat je chips (‘gebruiksbeschadigingen’) krijgt dan dat je niet zoveel doet.

Dus, conclusie: ze zijn beide goed en hebben beide dezelfde mooie lavendel kleur. Als Catrice deze kleur vast in het assortiment zou hebben is het helemaal perfect. Ja, ik mis eigenlijk wel zo’n kleur in Catrice’s Ultimate Nail Lacquers. Wat jij?!

One Response to “Ik vergelijk… Lavendelkleuren van Essence en Catrice”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>